İstikbal Zenit Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Mobilya denilince mobilya sektörünün lider markaları arasında yer alan İstikbal Mobilya gelmektedir. Yatak odalarınızı daha modern ve bir o kadar da şık gösterecek olan İstikbal Zenit Yatak Odası Takımları ile sizlerde rahat ve konforlu yataklar da güne zinde ve keyifli bir şekilde başlayabilirsiniz.

Özel tasarıma sahip olan yatak odası takımı içerisinde 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük karyola ve başlık kısımları yer almaktadır. Ayrıca yatak odası takımının içerisine de puf, Tuvalet Masası, Aynası, Komodin ve Şifonyer dâhil ederek tüm ihtiyaçlarınızın da en iyi şekilde karşılanmasına zemin hazırlanmaktadır.

Bundan böyle sizler de sürgülü ve yaylı gardolaplardan, konforlu yataklarından ve şık aynaları ile ortama yaymış olduğu pozitif enerjisinden de en iyi şekilde yararlanma ayrıcalığına da sahip olacaksınız. Kapak ve gövde kısımlarında ki uyum ve renk kombinasyonları ile oldukça şık ve modern duran zenit yatak odası takımlarını gönül rahatlığı ile kullanarak ortamınıza şıklık katabilirsiniz.

Üstelik iç dizayn raflı kullanım alanları sayesinde de yaşamınız daha konforlu bir hale dönüşecek ve ortamınızın da daha gösterişli bir hale dönüşmesini sağlayacaksınız. Yatağın tasarımı dikdörtgensel olarak tasarlanarak alıcılarına İstikbal Mobilya farkı ile en iyi şekilde sunulmuştur.

Kaliteli ve konforlu bir şekilde tasarlanmış olan yatak odası takımı uygun fiyatlı 3.498.60 TL yolları eşliğinde satın alabilir ve peşin fiyatına 9 taksit imkânı ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

1 Yorumlar

Yorum Yap