İder Mobilya Carmen Yatak Odası Modeli ve Fiyatları

İder Mobilya Carmen Yatak Odası Modeli ve Fiyatları

Beyaz ve grinin muhteşem uyumu ile tasarlanan Carmen Yatak Odası Modeli şık kulpları, geometrik stili ve ayna detayları ile gözünüzün çarptığı her alanda tarz bir duruş ile karşılaşacaksınız.

Sürgülü gardırop modeli şık ve modern duruşu ile takımda yerini alarak kullanımınıza sunulmaktadır. Uzun ve kısa kıyafetleriniz için ayrı ayrı bölmeler kullanarak her ihtiyacınıza yanıt vermek amaçlanmıştır. Ayrıca gömlek askılıklı bölmesi ile dağınıklığın önüne geçilmek amaçlanmıştır. Açık bölmeli üç çekmecesi ile aradığınızda rahatça bularak depolayabilirsiniz. Kapakta bulunan ayna, odanızın ışığını dağıtarak daha aydınlık bir görüntü sağalacaktır.

4 çekmeceli şifonyer şık ayak yapısı ve aynalı bölmesi ile oldukça tarz bir duruş sergilemektedir. Zarif ve ince ayak yapısı modele tarz bir duruş sergilemesinin yanı sıra yerden yüksek olması ortama daha ferah bir hava ya kavuştururken temizlik açsından da avantaj sağlayacaktır.

Bazalı karyolası geniş depolama alanı ile evinizde toplayıcı görevini alacaktır. Karyola başlığı çizgisel detayları ile gözlerinin üzerine çekerken komedin ile uyumu oldukça hoş bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

İder Mobilya Carmen Yatak Odası Modeli Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Sürgülü Gardırop

Genişlik: 261 cm

Yükseklik: 218 cm

Derinlik: 66 cm

Peşin Fiyat: 6.895 TL

Şifonyer

Genişlik: 132 cm

Yükseklik: 82 cm

Derinlik: 47 cm

Peşin Fiyat: 2.490 TL

Bazalı Karyola 160X200

Genişlik: 240 cm

Yükseklik: 120 cm

Derinlik: 213 cm

Peşin Fiyat: 3.695 TL

Komodin

Genişlik: 62 cm

Yükseklik: 47 cm

Derinlik: 47 cm

Peşin Fiyat: 850 TL

Yorum Yap