İder Mobilya Alinda Yatak Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

İder Mobilya Alinda Yatak Odası Takımı Modeli ve Fiyatları

Güne keyifli bir başlangıç yapmanızı sağlayacak Alinda Yatak Odası birbirinden şık modeller arasında İder Mobilya’da sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Sürgülü kapak gardırop, iç haznesinde bulunan özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırırken kapak kısmında bulanan ayna çerçeveli modeli ile farklı, tarz bir duruş sergilemektedir. Uzun kıyafetlerinizin için ayrıca askılık bölümü ile tüm detaylar düşünülerek üretilmiştir.

Kapitone desenli başlık, konforlu yapısının yanı sıra şıklığıyla da gözleri üzerine çekiyor. Karyolanın geniş iç bölümünde nevresim, yorgan ve diğer eşyalarınızı rahatlıkla saklayabilir, yatak odanızda depolama alanı oluşturabilirsiniz.

Aynalı komodin odanıza aydınlık bir görünüm katarken, yüksek ayakları ile de odanıza ferah bir görüntü kazandırmaktadır.

Komodin ve şifonyerin dikey tasarımlı kulpları, çekmeceler üzerindeki ince çizgiler ile eşsiz bir duruş sergiliyor makyaj masası olarak kullanma imkanı da sunan şifonyer çok amaçlı kullanımı ile tüketicilerden tam not alıyor.

Not: Ürünün Beyaz Rengini incelemeyi unutmayınız!

İder Mobilya Alinda Yatak Odası Takımı Modeli Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Gardırop

Genişlik: 261 cm

Yükseklik: 218 cm

Derinlik: 66 cm

Peşin Fiyat: 6.355 TL

Karyola

Genişlik: 186 cm

Yükseklik: 118 cm

Derinlik: 230 cm

Peşin Fiyat: 3.055 TL

Şifonyer

Genişlik: 130 cm

Yükseklik: 170 cm

Derinlik: 48 cm

Peşin Fiyat: 2.395 TL

Komodin

Genişlik: 60 cm

Yükseklik: 41 cm

Derinlik: 46 cm

Peşin Fiyat: 565 TL

Yorum Yap